Jump to content

The Random Post Topic


Pandora

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rashon.

    1637

  • Angry Gorilla

    1562

  • Thomas.

    1322

  • TM™

    1176

Da! Am fost macelariti de nemti aseara. 3 la 1 <_< . Pe 13 Octombrie e meciul Romania- Olanda. Va fi tare daca o sa batem. :lol:

ANSWER GYCU!

Hahaha! Dejaba, le-am dat 5-1 amus 3 ani Le-am rupt fashu, le-am dat pe p%^&a :)))) Si oricum cred ca scoatem un egal cu Olanda daca nu ii si batem :)) Forza Romania!

Answered :)

Link to comment
Share on other sites

Era cam multe lume pe stadion, pentru un meci amical. :mellow: Am avut shi noi niste sanse sa marcam dar am dat cu stangu in dreptu si am ratat. <_< Chiar si asa nemtii au jucat mai bine. -_- As vrea sa ii batem pe olandezi cu 1-0 poate. 2-0 miracol. :D

ANSWER!

Puneti shit tu banii in banca ca sa faci mai multi.

Edited by TG187
Link to comment
Share on other sites

Era cam multe lume pe stadion, pentru un meci amical. :mellow: Am avut shi noi niste sanse sa marcam dar am dat cu stangu in dreptu si am ratat. <_< Chiar si asa nemtii au jucat mai bine. -_- As vrea sa ii batem pe olandezi cu 1-0 poate. 2-0 miracol. :D

ANSWER!

Puneti shit tu banii in banca ca sa faci mai multi.

Cred ca asa ii la ei :) In plus Koln este un oras destul de mare ...

Dupa ce au egalat si mai ales dupa ce au dat al 2 lea gol erau pierduti in spatiu ... Am schimbat canalu' ca nu mai avea rost ... Sa nu uitam unde ne e locu ... Puteam sa-i batem :( Asta e ... Nu cred io ca ii batem pe Olandezi, am vrut sa stoarcem portocala dar se pare ca ne-au stors ei ( 0-2 si 2-0 ) :) Oricum cred ca un egal putem scoate ...

:))))) :lolbounce::lol: Mdea....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...